biuro@agmarkominki.pl

Obudowy kominkowe


Dzięki naszej bogatej ofercie każdy znajdzie idealną obudowę do swojego kominka. Posiadamy wiele gotowych frontów i portali, wykonujemy również zabudowy na zamówienie . W zależności od indywidualnych upodobań klientów wykonujemy obudowy:

W stylu rustykalnym


Styl rustykalny nawiązuje do tradycji wiejskich. Obudowy kominkowe w stylu rustykalnym powinny być mocno postarzałe wszelkimi dostępnymi technikami, lecz na ogół styl rustykalny  podkreśla surowe piękno naturalnych materiałów- drewna, cegły, kamieni czy łupek kamiennych.Rustykalny charakter obudowy przywołuje  przytulną atmosferę chaty na wsi. Najczęściej wybierany jest przez osoby preferujące styl nieformalny, ceniące sobie komfort i życie blisko natury. Doskonale pasuje do domków na przedmieściach, ale i w miejskich mieszkaniach potrafi wykreować niepowtarzalny klimat.

Klasyczne


Doskonale komponują się z wnętrzami w starym stylu, w odnawianych budynkach, nadają wnętrzom posmak barokowego, dekadenckiego czy renesansowego stylu. Często wykonywane są z marmuru.

Nowoczesnym


Absolutny HIT współczesnej branży kominkowej. Ich kształty są bardzo zróżnicowane, ale przede wszystkim nawiązują do prostych, często ascetycznych wnętrz, w których minimalizm jest cechą dominującą.

Kaflowe

Kafle wracają na salony w wielkim stylu! Zarówno te klasyczne, które nawiązują do tradycyjnych pieców kaflowych budowanych kilkadziesiąt, czy nawet kilkaset lat temu, jak i zupełnie nowoczesne - wielkoformatowe. Kominki i piece kaflowe stanowią znakomite źródło ciepła. Dostępne są w wielu kolorach i wzorach. 


Portale kominkowe


Kojarzą się z bogactwem i dobrym gustem... Mają klasyczny lub bardzo nowoczesny charakter. Mogą być zupełnie proste lub bogato rzeźbione - zapraszamy do obejrzenia galerii oferowanych przez naszą firmę portali kominkowych w różnych stylach.