biuro@agmarkominki.pl

CENTRALNY ODKURZACZ- HURRICANE 180

Nowy

HURRICANE 180

centralny odkurzacz

W odkurzaczu centralnym TQD HURRICANE 180 zastosowano silnik z turbiną AMETEK LAMB - najwyższej jakości światowego, czołowego producenta silników do centralnych odkurzaczy.

Unikalny system filtracji: cyklon + filtr samoczyszczący zapewnia długą pracę odkurzacza bez konieczności wymiany i czyszczenia filtra.

Podczas, gdy większe zanieczyszczenia zostają odseparowane od strumienia powietrza za pomocą cyklonu, w dalszej kolejności, filtr samoczyszczący zatrzyma drobniejsze (o średnicy > 0,3um).

Specjalna powierzchnia filtra samoczyszczącego w odkurzaczu HURRICANE 180 zabezpiecza przed przedostawaniem się drobin zanieczyszczeń do wnętrza struktury filtra - zachowując jego pełne właściwości filtracyjne, bez spadku ciągu, co ma często miejsce w przypadku tradycyjnych filtrów w centralnych odkurzaczach. 

Zastosowany system samoczyszczenia, zabezpiecza przed osadzaniem się brudu na powierzchni (nie spada siła ciągu). Nie ma konieczności wymiany i czyszczenia filtra. ZAWSZE KIEDY WYŁĄCZASZ ODKURZACZ FILTR CZYŚCI SIĘ SAM. Sprawność filtracji jest wysoka i sięga 99,7%.

Niski poziom hałasu: wyciszona komora silnika oraz dostępny z odkurzaczem tłumik o wysokich właściwościach tłumiących.

Wentylacja silnika: konstrukcja zapewniająca odpowiednie chłodzenie silnika zwiększając jego żywotność.

Przezroczysty zbiornik wykonany z tworzywa sztucznego. Możliwość łatwego sprawdzenia stopnia zapełnienia zbiornika bez jego demontażu. Samo czyszczenie jest zadaniem niezwykle prostym - wystarczy zdjąć z zatrzasków pojemnik i wysypać zawartość do śmieci.

Obudowa odkurzacza wykonana ze stali nierdzewnej.

Jednostka ma wbudowane gniazdo ssące w obudowie odkurzacza, do wykorzystania np. gdy chcemy szybko odkurzyć samochód lub po pracach w warsztacie.

Możliwość podłączenia rurociągu ssącego z lewej lub prawej strony. Łatwy montaż.

typ filtracji - cykloniczna
filtr - tkaninowy

 

Waga [kg] 9,5
Moc [W] 1800
Moc ssąca(AirWatt) 600
Pojemność zbiornika (l) 20
Poziom hałasu(dB) 63
System filtracji cyklon+ filtr samoczyszczący
Gniazdo gospodarcze w odkurzaczu TAK
Zabezpieczenie silnika TAK
Max. powierzchnia sprzątania[m?] 500
Max. odległość od najdalszego gniazda [m] 40
Przybliżona max. ilość gniazd ssących 12